Czas Otwarcia: Pon. - Pt. 8.00 - 18.00

Śledź nas:
TECHNOLOGIE PRZYJAZNE NATURZE

DLACZEGO MY?

GLOBAL ECOLOGY zajmuje się odnawialnymi źródłami energii od 2014 roku. Firma działa na terenie warmińsko-mazurskim, podlaskim jak i całej Polski. Stosowane przez nas materiały takie jak panele fotowoltaiczne, falowniki,  konstrukcje oraz zabezpieczenia pochodzą od sprawdzonych producentów, będących światowymi liderami na rynku fotowoltaicznym.

Od kilku lat jesteśmy mocno zaangażowani w rozwój odnawialnych źródeł energii na czele których są panele słoneczne produkujące prąd. Dbamy o swoich klientów i staramy się żeby zawsze byli zadowoleni z naszych usług. Posiadamy doświadczone ekipy które wykonują swoją pracę z największą starannością i sumiennie podchodzą do każdego zadania.

NASZA OFERTA OBEJMUJE

ŚWIADCZYMY SZEROKI ZAKRES USŁUG

Usługi wykonujemy kompleksowo - od projektu po montaż i doradztwo. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, wykorzystując podzespoły europejskich marek.

DOM


Panele fotowoltaiczne to odnawialne źródło energii. Dają one możliwość zmiany energii promieniowania słonecznego na prąd elektryczny.

Więcej

FIRMA


Minimalizacja kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa możliwa jest dzięki fotowoltaice. Instalacja elektrowni solarnej uniezależnia Twoją firmę od rosnących cen prądu.

Więcej

FARMY FOTOWOLTAICZNE


Zastosowanie innowacyjnych technologii oraz specjalistycznej wiedzy to główne cechy oferowanych przez nas usług. Dodatkowo wykorzystujemy bezinwazyjne metody montażu.

Więcej

Global Ecology - home

Nasza działalność ma na celu wzrost świadomości społeczeństwa w kwestii ekologii i ochrony środowiska, dzięki upowszechnianiu źródeł energii odnawialnej.

Kontakt

19-400 Olecko
ul. Szosa Świętajno 14
+48 512 946 498

Właściciel

Właścicielem marki Global Ecology
jest Michał Sinderewicz

Galeria